Sprawdź praktyczne gadżety dla pupili: dozownik karmy dla kota i ogrodzenie dla psa

W twoim domu mieszkają zarówno pies i kota? Jesteś zapracowany i nie masz tyle czasu ile byś chciał poświecić swoim pupilkom? Sprawdź ofertę sklepu internetowego regmag.pl, który od lat specjalizuje się w sprzedaży unikatowych gadżetów dla psów i kotów. Ponadto w sklepie czekają na Ciebie praktyczne akcesoria do kuchni, łazienki, garażu, warsztatu, ogrodu, a nawet do pokoju dziecięcego. Wśród najciekawszych akcesoriów dla zwierząt znajdziesz na pewno dozownik karmy dla kota, ogrodzenie dla psa, furmiantory i rękawice od wyczesywania sierści, ogrodzenia, pastuch, obroże elektryczne i wiele innych produktów. Wszystkie artykuły są w bardzo atrakcyjnych cenach! Jeżeli pracujesz całymi dniami, ale chcesz zadbać o komfort swojego psa lub kota, koniecznie zainwestuj w kilka praktycznych gadżetów.

Gdzie znajdzie zastosowanie ogrodzenie dla psa?

Ogrodzenie dla psa to tak zwany pastuch, czyli linka, która w zestawie zawiera także kolorowe flagi do wytyczania terenu. Bardziej rozbudowane modele mają także obroże antyszczekowe i nadajnik. Możesz wybrać model zgodnie ze swoimi oczekiwaniami potrzebami pupila! Pastuch to system dla psów małych i dużych, który stworzy dla nich bezpieczne ogrodzenie. Dzięki niemu masz pewność, że pies będzie przestrzegał wyznaczonych granic do zabawy. Elektroniczny system ogrodzeniowy wraz z obrożą, daje Ci gwarancję bezpiecznego wybiegu dla psa. W sytuacji nadmiernego szczekania pies poczuje ostrzegawczy sygnał dźwiękowy, wibrację, a jeśli to nie pomoże – impuls elektryczny. 

Coś dla małego mruczka, czyli dozownik karmy dla kota!

Dozownik karmy dla kota to idealne rozwiązanie, gdy nie ma Cię cały dzień w domu. Urządzenie wydaje karmę suchą nawet pięć razy dziennie o stałych porach, które programujesz. Co więcej, masz możliwość zaprogramowania dźwięków, które będą uruchamiały się chwilę przed podaniem jedzenia, tak aby zachęcić pupila do przyjścia na posiłek.